En Son Çıkan Bölüm

Useful Good-for-Nothing 36. Bölüm
Noblesse S 1.Bölüm %10 - %12.5
Yazar : Unknown 26 Ocak 2016 Salı


Yeni Çevirmenimiz Hayırlı Uğurlu Olsun

Aslında yeni bir gelişme değil ama bloga yazmak için bir şeylerin birikmesini beklediğimden yeni duyuruyorum. Saida arkadaşımız aramıza çevirmen olarak katıldı ve ekipteki kişi sayısı 2'ye yükseldi. Kendisine bize katıldığı 31.bölümü çevirdiği ve 32.bölümü çevirmekte olduğu için teşekkür ederiz.

Diğer önemli duyuru: Ben bir süre buralarda yokum. Gece 3'te memlekete doğru yola çıkıyorum. Ne zaman geri dönerim belli olmaz ama Şubatın 8'inden erken dönmem. Bu süre zarfında sadece 31 ve 32.bölümlerin arasındaki special bölümü çevirebilirim. Eğer canım sıkılırsa o da. Bu arada Saida da 32.bölümü çeviriyor döndüğümde 2 bölümü veririz diye umut ediyorum.

Bu arada Manga-Tr'de bölümlerin altına yorum yapanlar benim yorumlarını görmemi umarak yapıyorlarsa manganın sayfasına yorum atsın. Çünkü her bölüme yorum yazan olmuş mu diye bakmıyorum. Yani kısaca iyi veya kötü dilekleriniz, önerileriniz vb. bana ulaşmıyor, ulaşsa da aylar sonra ulaşıyor.

Son olarak çizerin blog adresini veriyorum: http://blog.naver.com/dltngus0318

Bölümler:
One Drive: Klasör Linki

{ 4 yorum... read them below or Comment }

 1. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 2. Güncel için teşekkürler bilgilendirme içinde :D diğer bölümleri sabırsızlıkla bekliyorum :D baya oldu yeni bölümler ne zaman gelir acaba :D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yarın sınavlarım bitiyor. Allah'ın izniyle yarına çevirisi hazır olan 2 bölümü editlemeye başlayacağım. Yakın bir zamanda bu 2 bölüm gelir diğer bölümler hakkında bir şey diyemem. Çünkü hiç bir şeyler çevirecek özellikle de editleyecek havada değilim şu sıralar.

   Sil
 3. Bilgilendirme için teşekkrüler devamı hakkında ne zaman gelebilir acaba işleirn bittimi gelme ihtimali varmı elinize sağlık yenibölümler hakkında ne zaman gelirler acaba :D bir bilgi alsam yinede

  YanıtlaSil

- Copyright © 2013 Only Webtoon - Gumi - Powered by Blogger - Designed by Johanes Djogan -