En Son Çıkan Bölüm

Useful Good-for-Nothing 36. Bölüm
Noblesse S 1.Bölüm %10 - %12.5
Yazar : Unknown 30 Temmuz 2015 Perşembe


Herkese merhaba. Bu bloğu önceden Aniourya Fansub'da çevirdiğim Useful Good-for-Nothing'i devam ettirmek için açtım.Çünkü Aniourya kapandı. Ben de bu seriyi yine yavaş da olsa devam ettirmeyi düşündüğümden böyle bir işe el attım. Herhangi bir çeviri grubuna katılmayıp kendi blogum da sesimi duyurmaya çalışmamın nedeni: Bazen çok uzun aralar verebiliyorum ve benim başlattığım bir seri için başkalarının endişelenmesini hatta çevirmek veya editlemek istemedikleri halde emek sarfetmelerini istemem.

İleri günlerdeki planlarım şöyle: İlk başta önceden çevirdiğim editlediğim bölümleri paylaşarak başlangıcı yapacağım. Sonra ise bir credit sayfası ayarladığım gibi 16 ve 17. bölümleri vereceğim. Bir hafta içinde de 18.bölümü veririm. Sonrasında ne olur bilmiyorum. 20.bölüm de sıkıntı yaşıyordum çözebilirsem 20.bölüme kadar periyodik olarak gelir.

Bu üstteki yazıyı Webtoon Tr'nin facebook sayfasına yazdığım yazıdan araklayıp düzenledim İnşallah blog temasını filan da zamanla düzenleyeceğim :) Her ne kadar çok fazla hoşuma gitmese de değişik bir teması olsun istedim ve çok az kişinin kullandığı bu Gumi temasını yerleştirdim bloğa. Belki ileride değiştiririm önerileriniz filan varsa çekinmeyin yazın. Bu temanın sliderindeki resimleri en üst menüyü ingilizce yazan yerleri değiştirmekten başka bir şey yapmayı da düşünmüyorum.

Bu arada bu kadar uzun sürdüğünden dolayı özür dilerim. Ayrıca bu blog bir topluluğu filan bağlamadığından güncel yazılarında çeviriyle, editle, webtoonlarla hatta mangalarla alakasız ve çoğunuzun hoşuna gitmeyecek hatta ve hatta tartışma çıkarabilecek şeyler bile yazabilirim bunun için de şimdiden özür dilerim. Ama bu tür yazıları sona ekleyip başına "okumasanız da olur" tarzı bir not düşerim veya şimdi yaptığım gibi kalın yazarım önemli kısımları kesinlikle.

İşte Useful Good-for-Nothing'in ilk 15 bölümü:

{ 1 yorum... read them below or add one }

- Copyright © 2013 Only Webtoon - Gumi - Powered by Blogger - Designed by Johanes Djogan -